Loading…

Mblidhet kryesia e PDK-së

  • 18/11/2016 | 12:05

Mblidhet kryesia e PDK-së

Sapo ka nisur mbledhja e Kryesisë së Partisë Demokratike të Kosovës, e cila ishte thirrur për orën 11:30.

Në mbledhje tashmë kanë mbërri kryetari i saj Kadri Veseli dhe zyrtarë tjerë të partisë./gazetametro.net

partia-demokratike-e-kosoves-pdk-2 partia-demokratike-e-kosoves-pdk

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë