Loading…

Mblidhet sot Qeveria e Kosovës

  • 10/11/2021 | 08:21

Mblidhet sot Qeveria e Kosovës

Qeveria e Kosovës sot mban mbledhjen e radhës, përcjellë Gazeta Metro.


Mbledhja nis në orën 10:00 në ndërtesën e Qeverisë, thuhet në njoftim.

Nëpërmjet këtij njoftimin përveç kohës dhe vendit të mbajtjes së mbledhjes nuk janë bërë të ditura./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë