Loading…

Mblidhte para për një vajzë të sëmurë pa dijeninë e familjes, arrestohet serbja në Leposavic

  • 22/10/2021 | 10:45

Mblidhte para për një vajzë të sëmurë pa dijeninë e familjes, arrestohet serbja në Leposavic

Një shtetase e Serbisë ka raportuar se pa autorizimin e saj e dyshuara shtetase e Serbisë, po mblidhte para për vajzën e saj të sëmurë që banon në territorin e Republikës së Kosovës pa leje qëndrim.

Rasti u raportua dje në Leposaviq, ku e dyshuara është arrestuar dhe gjatë marrjes në pyetje ajo pranoi se edhe më parë kishte mbledhur para për një person tjetër e të cilat i kishte keqpërdorur.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është liruar në procedure të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë