Loading…

Mbrapa këtyre imazheve fshihet diçka e çuditshme

  • 02/05/2017 | 21:37

Mbrapa këtyre imazheve fshihet diçka e çuditshme

Këto fotografi të këtyre vajzave kanë diçka shumë të veçantë! Në fakt autori i tyre ka një dhunti të jashtëzakonshme.


Mënyra e të realizuarit është mbresëlënëse, sa që shumë lehtë vihet në pah profesionalizmi i artistit Yigal Ozeri.

Ai i bën këto me shumë dashuri dhe përkushtim, prandaj edhe janë kaq të bukura, por diçka fshihet prapa tyre.

Këto nuk janë fotografi por janë piktura të bëra me dorën e piktorit izraelit Yigal Ozeri, i cili jeton në New York, transmeton Gazeta Metro

Duken aq të gjalla saqë është vështirë t’i dallosh a janë fotografi apo janë të vërteta, por në fakt janë piktura.

Këto fotografitë e fundit janë realizuar në studion e pikturit izraelit Yigal Ozeri, për të dëshmuar se ato lartë nuk janë fotografi por janë piktura./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë