Loading…
Mbrapa në kohë: Kështu dukej Shkurte Fejza para 22 viteve
  • 14/03/2019 | 16:21

Mbrapa në kohë: Kështu dukej Shkurte Fejza para 22 viteve

Shkurte Fejza është një nga emrat më të pëlqyer të muzikës popullore e folklorike, ndryshe ajo njihet edhe si bilbili i këngës shqipe, transmeton Gazeta Metro.


E këngëtarja, Gresa Behluli e ka postuar një fotografi të rrallë të nënës së saj Shkurtës.

Në foto shihet Shkurte Fejza para 22 viteve, në vitin ‘1996’.

Shkurte shquhet për zërin e veçantë, e deri më tani ka publikuar një sërë projektesh të cilat u pëlqyen nga publiku./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë