Loading…

Mbretëresha ‘arratiset’ me Jaguarin e saj, mjekët mbetën pa fjalë

  • 02/11/2021 | 09:53

Mbretëresha ‘arratiset’ me Jaguarin e saj, mjekët mbetën pa fjalë

Mbretëresha Elizabeth u fotografua nga paparazët duke drejtuar makinën pranë pronës  së saj në Windsor vetëm disa ditë pasi mjekët e këshilluan të pushonte për të paktën dy javë.


Monarkja 95 vjeçare po drejtonte Jaguar-in e saj, “e maskuar” me syze dielli dhe një shall.

Buckingham Palace raportoi të premten se Madhëria e Saj kishte pranuar rekomandimin e mjekëve për të mos u përfshirë në ngjarje zyrtare për të paktën dy javë.

Madje, Mbretëresha nuk po merr pjesë as në takimin e COP26 që po mbahet në Glasgow.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë