Loading…

Mbrojtësi i Kosovës, Benjamin Kololli shënon për Zurichin në ndeshjen ndaj Thun

  • 15/05/2019 | 21:05

Mbrojtësi i Kosovës, Benjamin Kololli shënon për Zurichin në ndeshjen ndaj Thun

Mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës, Benjamin Kololli, ka arritur që ta gjej rrugën e golit me Zurichin në Superligën e Zvicrës, transmeton Gazeta Metro.


Skuadra e Zurich është duke fituar me rezultatin 3-0 në ndeshjen e javës së 34-të ndaj Thun.

Mbrojtës i Kosovës shënoi golin e parë të kësaj ndeshje në minutën e 31-të nga pika e bardhë, teksa dy golat tjerë u realizuan nga Stephen Odey dhe Assan Ceesay./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë