Loading…

Mbushin makinën me karburant dhe ikin pa paguar, arrestohen këta persona

  • 24/04/2018 | 09:50

Mbushin makinën me karburant dhe ikin pa paguar, arrestohen këta persona

Policia e Kosovës raporton për një rast të kërcënimit në Gjilan, Rasti ka ndodhur rreth orës 3:30. Katër të dyshuar janë arrestuar nga policia pas kërcënimit të vikitmës.

Katër persona e arrestuar dyshohen të kenë kërcenuar një punëtor në një pompë të derivateve derisa ishte në orarin e tij të punës, rasti ka ndodhur gjatë orës 3:30, shkruan gazetametro.net.

Personat pasi kanë mbushur veturën me derivate janë larguar nga vendi i ngjarjes, duke kërcenuar punëtorin me thikë që të mos pos paguajnë.

“Janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë, pasi që të njëjtit duke e kërcënuar me thikë viktimën mashkull-Shqiptar punëtor në pompë të derivateve, kanë mbushur veturën me derivate dhe janë larguar nga vendi i ngjarjes. Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajte”, thuhet në njoftimin e policisë.

Personat e arrestuar me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë