Loading…

Mbyllet pjesa e parë pa gola mes Kosovës dhe Gjibraltarit

  • 10/10/2019 | 19:03

Mbyllet pjesa e parë pa gola mes Kosovës dhe Gjibraltarit

 Është mbyllur pa gola pjesa e parë mes Kosovës dhe Gjibraltarit, shkruan Gazeta Metro.


Pjesa e parë është karakterizuar me aksione të shumta dhe me raste të shumta të golit, por fati nuk ishte në anë të Dardanëve.

Vlen të theksohet se Kosova ka mbizotëruar gati se të gjithë lojën për 45 minuta. Futja e lojtarëve të rinj nga trajneri Bernard Challendes duket si i ka dhënë ndryshime lojës së Kosovës duke pushuar lojtarët kryesor për ndeshjen me Malin e Zi./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë