Loading…

Mbyllet selia e Kombeve të Bashkuara në New York, një burrë dyshohet të jetë me armë jashtë saj

  • 02/12/2021 | 19:29

Mbyllet selia e Kombeve të Bashkuara në New York, një burrë dyshohet të jetë me armë jashtë saj

Selia e Kombeve të Bashkuara në New York u mbyll të enjten pasi një burrë u pa duke ecur pranë me atë që policia tha se dukej të ishte një armë gjahu.


Një zëdhënës i policisë tha se negociatorët e pengjeve po flisnin me burrin, i cili dukej se ishte rreth të 60-ave dhe shpresonin ta zgjidhnin situatën në mënyrë paqësore.

Njerëzve brenda selisë iu tha të strehoheshin aty ku ishin, raporton AP.

Videot e postuara në rrjetet sociale treguan njeriun duke ecur përpara një porte të kompleksit të Kombeve të Bashkuara, duke mbajtur një objekt, që me shumë gjasë dukej të ishte një armë zjarri.

Portat ishin të mbyllura dhe personi nuk dukej se po përpiqej të shkelte perimetrin e sigurisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë