Loading…

Mc Kresha dhe Art Abazi publikojnë baladën: Këngë që do t’i ‘pushtoj’ të gjithë

  • 20/09/2019 | 19:55

Mc Kresha dhe Art Abazi publikojnë baladën: Këngë që do t’i ‘pushtoj’ të gjithë

Mc Kresha dhe Art Abazi kanë paralajmëruar para disa jave se do të publikojnë këngën e re dhe më ajo u publikua sot, transmeton Gazeta Metro.


Kënga është baladë e cila përputhet në mënyrë shumë të mirë me repin e Mc Kreshës.

Teksti i këngës ‘Enigmë’ është shkruar nga Fifi, Arti, Gent Myftaraj dhe Mc Kresha. Kjo këngë sigurisht që do të jetë ndër ato këngë që do të mbesin hite për shumë kohë.

Për më pak se 1 orë kënga ka marë gati 10 mijë klikime./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë