Loading…
Mc Kresha dhe Lyrical Son me ‘kallash’ në dorë në klipin e ri, i dedikojnë këngë mafies shqiptare |VIDEO
  • 12/07/2018 | 23:28

Mc Kresha dhe Lyrical Son me ‘kallash’ në dorë në klipin e ri, i dedikojnë këngë mafies shqiptare |VIDEO

Lyrical Son dhe Mc Kresha sapo publikuan hitin e këtij sezoni veror! Ata kanë sjellë projektin muzikor “Mafia Shqip” që është në rrymën e tyre hip hop.

Një këngë dedikuar parave dhe mafies shqiptare. Teksti është shkruar nga vetë reperët, ndërsa klipi muzikor është i mbushur me meshkuj, të cilët mund të jenë miqtë e tyre.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë