Loading…
McGregor në pranga: Momenti i arrestimit të kampionit irlandez |PAMJE
  • 19/04/2019 | 12:01

McGregor në pranga: Momenti i arrestimit të kampionit irlandez |PAMJE

Një kamera e vendosur në trupin e një polici ka zbuluar sot momentin e arrestimit të irlandezit Conor McGregor rreth një muaj më parë, pak orë pasi ai u denoncua nga një fans.


Arrestimi i ndodhur në Majemi erdhi pas një incidenti që ish-kampioni i dyfishtë i botës në artet marciale mikse pati me një fans, duke i thyer celularin në momentin që po bënte foto.

TMZ Sport ka siguruar pamjet e arrestimit të ikonës së arteve marciale mikse dhe i ka bërë publike ato sot. Kjo çështje mes irlandezit dhe fansit mësohet të jetë zgjidhur dhe palët kanë gjetur një marrëveshje, me McGregor që pritet të rikthehet në kafaz verën e këtij viti.

Më të fundit
...
  • 25/08/2019 | 15:17
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë