Loading…

McGregor reklamoi orën e tij me diamante, ky është çmimi marramendës

  • 19/01/2021 | 16:38

McGregor reklamoi orën e tij me diamante, ky është çmimi marramendës

McGregor dëshiron të tregojë pasurinë e tij në rrjetet sociale, ndërsa në rrjetet sociale dhe media botërore kohëve të fundit është raportuar për orën e tij për ditë me radhë, transmeton Gazeta Metro.


McGregor pagoi më shumë se një milion dollarë për orën e tij të re.

Ora e quajtur Baguette Astronomia Tourbillon është prodhuar nga Jacob & Co. Ajo përbëhet nga 342 diamante dhe një diamant i madh sferik me 288 rimesa që reflektojnë dritë.

Kështu duket ajo në dorë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë