Loading…

McLaren paralajmëron 720S Spider

  • 22/11/2018 | 19:06

McLaren paralajmëron 720S Spider

McLaren britanik paralajmëroi modelin Spider 720S me një video të shkurtër promocionale përpara premierës së planifikuar për 8 dhjetor.


Ky version 720S do të jetë me një çati të hapur dhe modeli i dytë është brenda planit të biznesit të kompanisë Track25, pas Speedtail.

Nuk ka detaje specifikimi, por ka të ngjarë që standardi 720S të ketë 710 kuaj fuqi me motor V8 me twin-turbo 4.0 litërsh.

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: inf[email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë