Loading…

Me bikini e taka, Morena pozon pranë pishinës luksoze

  • 28/06/2020 | 08:52

Me bikini e taka, Morena pozon pranë pishinës luksoze

Morena Taraku ka vënë në pah format e saj trupore.


Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka vendosur që ta marrë sërish vëmendjen e ndjekësve, shkruan lajmi.net.

Që nga fillimi i ditëve të nxehta, pozat e saj në bikini asnjëherë nuk kanë munguar.

Morena i vuri edhe njëherë në pah format trupore në pozat provokuese pranë pishinës.

Përndryshe ajo është zhvendosur prej vitesh në Staboll të Turqisë, ku ka investuar në blerjen e një vile luksoze në të cilën jeton.

 

View this post on Instagram

 

#BLACKBUTGOLD 🖤

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë