Loading…

Me bikini të zeza, Zaimina Vasjari mahnit me fizikun atraktiv trupor

  • 02/08/2022 | 17:09

Me bikini të zeza, Zaimina Vasjari mahnit me fizikun atraktiv trupor

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Zaimina Vasjari, ka kohë që ka bërë një tërheqje nga muzika.


Ajo prej shumë vitesh është fokusuar në një biznes personal, ndonëse është një personazh i shoëbizit shumë e komentuar.

Zeshkania së fundmi ka marrë vëmendje me disa fotografi ku shfaqet me një palë bikini të zeza.

35-vjeçarja ka bërë një paraqitje të shkëlqyer teksa vazhdon të jetë në formë të mrekullueshme.

Të shumta kanë qenë edhe komplimentet që ka marrë nga miqtë e ndjekësit në këtë postim.

Përkundër kësaj, ajo tani është më e fokusuar në familje si nënë e dy fëmijëve.

E sa i përket anës profesionale, të fundit këngë e solli në vitin 2020.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë