Loading…

“Me Çlirimtarët” – Slogani i Nismas në zgjedhjet e 14 shkurtit

  • 26/01/2021 | 22:32

“Me Çlirimtarët” – Slogani i Nismas në zgjedhjet e 14 shkurtit

“Me Çlirimtarët” do jetë slogani i zgjedhjeve të 14 shkurtit i partisë Nisma Socialdemokrate, shkruan Gazeta Metro.


Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka zbuluar sloganin e partisë për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Në përshkrimin e Limajt në “Facebook”, ku është vendosu sllogani thuhet se UÇK nuk është e kaluara, është themeli i shtetit. Ne jemi krenar me këtë trashëgimi dhe do ta mbrojmë atë.

“Me Çlirimtarët- këta jemi ne, kjo është ajo që na definon”, thuhet në postimin e Limajt. Postimi i plotë: UÇK nuk është e kaluara, është themeli i shtetit. Ne jemi krenar me këtë trashëgimi dhe do ta mbrojmë atë. Me Çlirimtarët- këta jemi ne, kjo është ajo që na definon atë të themeleve të shtetit të Kosovës.//gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë