Loading…

Me dukje provokuese, Adelina Berisha paralajmëron klipin e ri

  • 22/09/2022 | 19:01

Me dukje provokuese, Adelina Berisha paralajmëron klipin e ri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Berisha, është shumë e pëlqyer nga publiku për këngët e saj.


Ajo është në përgetitje të një projekti të ri muzikor, që do të publikohet së shpejti.

Këtë Berisha e ka bërë të ditur përmes disa fotografive të publikuara në rrjetin social Instagram.

Ajo është shfaqur mjaft provokuese në setin e xhirimeve, e veshur me një kostum të zi me copëza transparente.

“Së shpejti”, ka shkruar këngëtarja e hitit “S’ta fal” në mbishkrimin e fotografive, duke bërë kështu të ditur se kënga e saj do të vijë shumë shpejt.

Adelina përndrydhe gjatë verës ka qenë mjaft aktive me prurje muzikore dhe koncerte e mbrëmje të shumta.

Ajo solli një duet me Sabianin mjaft të pëlqyer nga publiku, të titulluar “Ma kadal”, që tashmë numëron mbi gjysmë milioni klikime në kanalin YouTube.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë