Loading…

Më e lumtur se kurrë: Dafina nuk i kursen momentet romantike me të dashurin

  • 14/01/2021 | 17:12

Më e lumtur se kurrë: Dafina nuk i kursen momentet romantike me të dashurin

Pak ditë më parë, Dafina Zeqiri dhe Dj Geek, vendosën që të tregonin se janë rikthyer së bashku.


E që në momentin që e bënë sërish publike lidhjen e tyre,m ata nuk i kursejnë fotot dhe videot ku shfaqen në shoqërinë e njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Së fundmi, këngëtarja e dashur për publikun ishte ajo që ndau dy foto me ndjekësit në “Instagram”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Në foton e parë, Dafina shfaqet krah partnerit të saj, të cilët janë “arratisur” drejt një destinacioni me borë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DJ GEEK (@djgeek)

 

Ndërsa në foton e dytë, çifti shfaqet duke i dhuruar njëri-tjetrit një puthje. Nga ana tjetër, Dj Geek ka publikuar një video, teksa shfaqet krah partneres duke kërcyer me muzikën e saj në sfond.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë