Loading…

Me flokë të shkarravitura, Arjola befason me paraqitjen e fundit

  • 14/08/2022 | 15:33

Me flokë të shkarravitura, Arjola befason me paraqitjen e fundit

Arjola Demiri, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.


Aktorja nga Tropoja, bëri bujë të madhe me rolin e “Xhbanes” në serialin O sa Mirë, projekt ky që ia hapi rrugët për sukseset me mëtejshme.

Më pas, këtë vit ajo mori pjesë në formatin Big Brother Vip ku ishte njëra nga konkurrentet më të dashura për publikun.

Sot, ajo është duke shijuar ditë pushimi në Turqi, e imazhin i fundit i saj i ka befasuar të gjithë. Arjola është shfaqur me flokë të shkarravitura.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë