Loading…
Me foto ‘hot’, Dua Lipa i uron ditëlindjen shoqes
  • 08/12/2018 | 18:17

Me foto ‘hot’, Dua Lipa i uron ditëlindjen shoqes

Këngëtarja me famë botërore dhe me origjinë nga Kosova, Dua Lipa, ka zgjedhur t’i uroj ditëlindjen shoqes së saj me një urim të veçantë.


Eshtë fjala për Nathalie Ballout, të cilën ajo e quan motër, shkruan gazetametro.net

“Urime ditëlindjen motrës sime më të mirë, Nathalie Ballout,  e cila më mungon shumë, sidomos sot. Ti sjellë shumë dritë dhe dashuri në jetën time. Të gjitha përqafimet dhe puthjet e botës.”,u shprehë Dua Lipa në postimin e saj.

Urimin e saj Dua Lipa e ka shoqëruar me fotografi me të shoqen, ku shihen në momente mjaft të mira. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë