Loading…

‘Më ka marrë malli’, pas ndarjes nga Olsi, Egli flet për herë të parë

  • 17/09/2023 | 20:26

‘Më ka marrë malli’, pas ndarjes nga Olsi, Egli flet për herë të parë

Këngëtarja Egli Tako zbuloi shumë plane për karrierën e saj por nuk kishte si të mungonte një pyetje për lidhjen e saj shumë vjeçare me Olsi Bylykun.


Në pyetjen se a e merr malli ndonjëherë për ish-të dashurin ajo tha:

“Është normale. Ka pasur momente të caktuara që ndihet mungesa. Ka qenë një lidhje e gjatë kështu që ka momente që ndjen edhe mall, por jam okej”, tha ajo në një emision në Top Channel.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë