Loading…

Me kë e ka Fifi: Krejt i bëj, veç bari nuk ha

  • 10/11/2021 | 17:15

Me kë e ka Fifi: Krejt i bëj, veç bari nuk ha

Diçka të tillë Fifi e ka thënë si arsye e raportit të saj me Granitin.


Në dhomën e rrëfimit, Fifit tha se i kupton edhe mendimet e banorëve tjerë për të.

Ndërkohë, derisa fliste ajo tha një shprehje të çuditshme megjithatë nuk ishte e habitshme kjo për arsye se këngëtarja njihet për karakterin e saj.

Kujtojmë se, ajo është distancuar nga Graniti këtë javë nuk është se i kemi parë të afruar me njëri-tjetrin.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë