Loading…

‘Më ke lënduar shumë’, Graniti merr letër nga ish e dashura e tij

  • 05/11/2021 | 22:43

‘Më ke lënduar shumë’, Graniti merr letër nga ish e dashura e tij

Tani është duke u transmetuar emisioni i ‘Big Brother’, ku po diskutohet për debatet që janë bërë gjatë javës mes banorëve.


Banorët që po diskutohen më së shumti janë Fifi dhe Graniti për lidhjen e tyre, që të dy prej tyre po mendojnë se kjo lojë me njëri-tjetrin po e penalizon Granitin.

Graniti ka thënë se ka dikë jasht që i rrahë zemra, ndonëse ajo ka shkruar një letër për Granitin, duke i thënë se nuk i ka pëlqyer loja e tij me Fifin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë