Loading…

‘Më ke provokuar’, Arjola dhe Graniti me tone të ashpra drejtuar njëri-tjetrit

  • 03/11/2021 | 18:32

‘Më ke provokuar’, Arjola dhe Graniti me tone të ashpra drejtuar njëri-tjetrit

Disa çaste më parë ndodhi një debat i ashpër mes Arjolës dhe Granitit.

Graniti u shpreh se Arjola e ka provokuar atë në disa raste të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Kjo ‘akuzë’ bëri që aktorja e njohur shqiptare të shpërthente ndaj Granitit duke i thënë atij se ajo as nuk e sheh atë dhe se kjo që Graniti po thotë nuk janë aspak të vërteta.

Ndërsa ky debati qoi që edhe një debat tjetër të ndodhte, mes Granitit dhe Semit ku Graniti u shpreh se edhe Semi ishte ajo e cila e provokoi e para.

Graniti vazhdoi duke ‘akuzuar’ edhe banorë të tjerë, Einxhel Shkirën ku i tha se edhe ajo e kishte provokuar ndonëse ai deshi shoqëri nga ajo pasi ata kanë shoqëri të përbashkët.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë