Loading…

“Më keni munguar”, Marina Vjollca rikthehet në rrjete sociale pas një pauze

  • 20/06/2021 | 08:25

“Më keni munguar”, Marina Vjollca rikthehet në rrjete sociale pas një pauze

Marina Vjollca ka joshur ndjekësit me imazhin e fundit.


Marina Vjollca së fundmi ka postuar imazhin ku shihet elegante dhe joshëse në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Moderatorja e njohur është mjaft aktive në rrjete sociale ku mban fansat e informuar për çdo risi sa i përket karrierës dhe jo vetëm, sepse ajo publikon mjaft Instastory edhe nga jeta e përditshme.

Ajo sot u rikthye në rrjete sociale pas një pauze të gjatë 1 mujore, “Më keni munguar”, iu drejtua ajo ndjekësve të saj në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Sot bukuroshja hyri në Instagram për të ndarë imazhin e bukur me fansat e saj ku shihej e rregulluar deri në çdo detaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë