Loading…

Me këtë banore dikur Bora Zemani pati një “sherr”, gati sa nuk u rrah në sy të Donaldit

  • 12/11/2021 | 10:12

Me këtë banore dikur Bora Zemani pati një “sherr”, gati sa nuk u rrah në sy të Donaldit

Donald Veshaj është njëri nga banorët më të dashur të shtëpisë së famshme Big Brother.


Ai është edhe i dashuri i moderatores Bora Zemani.

Aktori ishte edhe moderues në emisionin “Binjaket”, bashkë me vëllain e tij Romeon.

Gjatë një episode ishte e ftuar si mysafire edhe banorja e tanishme e Big Brother VIP, Einxhel Shkira.

Në këtë mbrëmje, Einxhel dhe Bora patën një “sherr” xhelozie mes vete, ku u ngritën të dyja të sqarohen edhe në ring.

Madje, që të dyja e quanin njera-tjetrën ‘ të paedukatë’.

Por, gjithë këtë ato e kishin bërë vetëm për show.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë