Loading…

Me këtë veshje, Adelina do ta lë pa fjalë të dashurin e saj

  • 14/08/2022 | 11:17

Me këtë veshje, Adelina do ta lë pa fjalë të dashurin e saj

Adelina Hasani, është njëra nga prezantueset më të dashura për publikun.


Ajo ka kohë që është pjesë e ekranit dhe mediave dhe gjithmonë me buzëqeshjen dhe pozitivitetin e saj ka ditur ta mbajë afër publikun e saj.

Përveç jetës së saj profesionale, ajo është komentuar shumë edhe për jetën e saj private, pasi së fundmi ajo ka deklaruar se është në lidhje.

E Adelina gjithmonë është dalluar për stilin e saj të veçantë, ku në foton e fundit ajo është shfaqur shumë joshëse.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë