Loading…

Më këto monedha, mund të bëheni të pasur

  • 20/11/2016 | 15:40

Më këto monedha, mund të bëheni të pasur

Janë ‘50’ monedha që anglezët duhet patjetër të shikojnë, duke kontrolluar çantën e tyre.

Ka një numër të ‘50’ monedhave Pence e që është aktualisht në qarkullim, duke filluar nga e ‘pazakonta’ te ‘shumë e rralla”. Varsisht nga lloji, ju mund të përfitoni shuma të mëdha parash.

 

WWF 50p

2

 

 

 Përkujtim EC 50p3

 

Kopshti Kew  50p

4

 

Rregulli i ofsajdit  50p

ofside5

Olimpiada Londër 2012, 50p

5

Vlera e këtyre monedhave mund të arrij deri në 3.000 funte./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë