Loading…

Me LDK’në, Drenasit do t’i kthehet dinjiteti

  • 02/12/2016 | 17:17

Me LDK’në, Drenasit do t’i kthehet dinjiteti

Lidhja Demokratike e Kosovës e ka përmbyllur fushatën pesë ditore për kryetar të Drenasit.

Në përmbyllje të fushatës kanë marrë pjesë edhe kryeministri i Kosovës dhe kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, zëvendëskryeministri Ramiz Kelmendi, Arban Abrashi dhe zyrtarë tjerë të kësaj partie.

Gjatë fjalimit të tij në tubimin përmbyllës kryeministri Mustafa tha se kjo pjesëmarrje e njerëzve që ishin mbledhur në Palestrën e Sporteve flet më së miri se LDK po kthehet “fuqishëm në Drenas, në vendin e saj”.

“Radhët e LDK-së po zgjerohen çdo ditë dhe unë jam i lumtur. Këto radhë i kanë qëndruar besnik LDK-së për 25 vjet”, tha Mustafa.

Kandidati i LDK-së për kryetar të Drenasit, Bedri Nika tha se me LDK-në, Drenasit do t’i kthehet dinjiteti.

Nika ftoi qytetarët që më 4 dhjetor t’ia kthejnë Drenasit “ndryshimin e madh”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë