Loading…

“Më mirë ai se dikush i ri”, Luizi flet për rikthimin e Xhonit në lojë

  • 30/01/2023 | 08:16

“Më mirë ai se dikush i ri”, Luizi flet për rikthimin e Xhonit në lojë

Tashmë është bërë zakon, që çdo mëngjes Luizi dhe Bjordi ta pijnë kafen bashkë. Teksa ishin në oborr, ata komentuan rikthimin e Xhonit në shtëpi.


Luizi tha më mirë që nuk doli Xhoni, se po të futej dikush tjetër, do i merrte kohë atij për ta studiuar dhe për të kuptuar çfarë tipi është.

Bjordi tha se nëse do të ishte për një banor që do e meritonte një shans të dytë, është Xhoni. Ai i kërkoi Luizit që tani të jetë i drejtëpërdrejtë me të.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë