Loading…

“Më mirë mos t’isha gjallë të dielën mbrëma”, Xhemajl Hasani ngushëllon veten me këngën e Medës

  • 19/10/2021 | 18:01

“Më mirë mos t’isha gjallë të dielën mbrëma”, Xhemajl Hasani ngushëllon veten me këngën e Medës

Kandidati i Nisma-s për kryetar të komunës së Podujevës, Xhemajl Hasani, ka “ngushëlluar” vetën sot me këngën e Medës të titulluar “Ai plumb”.

Hasani ka shpërndarë një video me mbishkrimin “ Në Liqenin e Batllavës duke u argëtuar me këngën e Medes”, ku në prapavijë dëgjohej sekuenca e këngës “Më mirë mos t’isha gjallë të dielën mbrëma”.

Kandidati “modest” ka marrë vetëm 199 vota në Llap në zgjedhjet e 17 tetorit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë