Loading…

‘Më ndikon’ vjen nga Beatrix Ramosaj

  • 29/10/2022 | 11:11

‘Më ndikon’ vjen nga Beatrix Ramosaj

Artistja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj ka lansuar projektin e ri muzikor.


“Më ndikon”, mban titullin projekti më i ri muzikor këngëtares.

Për tekstin e kësaj kënge është përkujdesur vëllai i artistes, Alban Ramosaj.

Ndërsa kënga është kompletuar edhe në aspektin vizual.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë