Loading…
Më në fund e dimë përse femrat i duan meshkujt më të rinj
  • 11/02/2018 | 10:43

Më në fund e dimë përse femrat i duan meshkujt më të rinj

Nëse mendoni se ajo do t’ju refuzojë pikërisht për shkak të ndryshimit në vitet, ju gaboheni. Ja pse jeni pikërisht ajo që është gjithmonë iu është dashur.


Kjo është gjëja kryesore që i bën femrat të ndjehen të tërhequr ngameshkujt më të ri. Burrat që respektojnë partnerët e tyre më të vjetër janë tepër tërheqës, transmeton gazetametro.net

Ata mundohen më shumë

Kur ata kanë një partner të vjetër, të rinjtë shpesh përpiqen të impresionojnë dhe të jenë më të pjekur sa të lënë një përshtypje të mirë. Ata mendojnë se gruaja është më me përvojë se ata, kështu që ata do të bëjnë gjithçka për ta kënaqur atë.

Ata janë më të relaksuar

Të rinjtë në përgjithësi janë më të relaksuar. Nëse kjo është për shkak të viteve apo vetëm disa prej tyre janë personalitete të tilla, shumica e meshkujve janë spontane dhe aventureske, karakteristika që i përshtaten çdo gruaje.

Emocionalisht më të arritshme

Ata janë më energjik dhe nuk kanë probleme me shprehjen e emocioneve. Edhe pse shumë mendojnë se gratë nuk i përjetojnë ato mjaft seriozisht, kjo nuk është e vërtetë, gratë që kishin përvoja me partnerët më të rinj thonë se ata ishin të shkëlqyeshëm në çdo fushë./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë