Loading…

Më në fund, Naim Abazi e fton publikisht Remzie Osmanin në dasmën e djalit

  • 21/10/2022 | 18:36

Më në fund, Naim Abazi e fton publikisht Remzie Osmanin në dasmën e djalit

Naim Abazi e ka ftuar publikisht Remzie Osmanin në dasmën e djalit.


Këtë ftesë Naimi ia bëri Remzies para kamerës së emisionit “Mirage”.

Se çfarë tha ai pas ftesës, e kuptoni në materialin në vazhdim:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë