Loading…

Më në fund rikthehet Valon Berisha, titullar sot te Lazio

  • 14/01/2020 | 17:20

Më në fund rikthehet Valon Berisha, titullar sot te Lazio

Pas një kohe të gjatë, mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha, do të jetë titullar te Lazio, transmeton Gazeta Metro.


Lazio dhe Cremonese sot zhvillojnë ndeshjen e fazës së 1/8 së finales në Kupën e Italisë, me lacialët që pritet që pa problem të kalojnë tutje.

Ndeshja zhvillohet me fillim prej orës 18:00 në ‘Stadio Olimpico’ dhe tashmë të dy trajnerët kanë publikuar formacionet startuse.

Formacioni startues i Lazios:

Formacioni startues i Cremonese:

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë