Loading…

Me një fjali, 94 vjeçari thyen rekordin në Instagramit

  • 26/09/2020 | 16:09

Me një fjali, 94 vjeçari thyen rekordin në Instagramit

Sir David Attenborough theu rekordin e Jennifer Aniston, për shpejtësinë e arrtitjes mbi 1 milionë ndjekës në Instagram.


94 vjeçari, një naturalist i njohur, konkuron me 7 persona të famshëm të botës së artit dhe futbollit, duke e arritur numrin rekord të pasuesve në vetëm 4 orë e 44 minuta.

Ai shkroi thjeshtë.

“Ruajtja e planetit është tashmë një sfidë komunikimi”.

Vitin që kaloi, aktorja e njohur Jennifer Aniston arriti 1 milionë, në 5 orë e 16 minuta.

Në 24 orë, Sir David arriti mbi 2.5 milionë ndjekës.

Ai mendon se kontinenti është një flakë. Akujt po shkrijnë, peshqit po zhduken nga oqeanet.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë