Loading…
‘Më pëlqen të jem shtatzënë’ thotë Elita Rudi
  • 13/11/2018 | 23:39

‘Më pëlqen të jem shtatzënë’ thotë Elita Rudi

Prezantuesja Elita Rudi dhe reperi Gjiko së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.


Shtatzënia e moderatores u konfirmua akoma më shumë përmes këngës së re të reperit të cilën e publikoi vetëm pak ditë më parë, dhe në një sekuencë shihet barku i Elitës.

Sot, prezantuesja vendosi të postonte fotografi ku shihet tamam si një grua shtatzënë.

‘Më pëlqen të jem shtatzënë’, ka shkruar ajo nën fotografitë e postuara në Instagram, e veshur me një fustan të gjatë./Prive.al

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë