Loading…
Me puthje-përqafime Anita e Ramushi për Ushtrinë! |FOTO
  • 18/10/2018 | 16:41

Me puthje-përqafime Anita e Ramushi për Ushtrinë! |FOTO

Anita Haradinaj ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram”.


Aty shfaqet në përqafimin e ngrohët të bashkëshortit të saj dhe njëherësh edhe Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj.

“XOXO për ushtrinë” ka shkruar ajo në mbishkrimin mbi fotografi.

Ndryshe, sot janë votuar në Kuvendin e Kosovës të tre projektligjet për ushtrinë, të cilat në mënyrë kaq të veçantë i ka uruar edhe Anita.

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë