Loading…

‘Me rëndësi është me pas me çka me u nxe ky djaloshi’: Deputeti Kastrati shkon me batanije në Kuvend

  • 24/12/2021 | 16:58

‘Me rëndësi është me pas me çka me u nxe ky djaloshi’: Deputeti Kastrati shkon me batanije në Kuvend

Deputeti nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ardian Kastrati, ka vendosur që sot të shkoj në Kuvend me batanije, shkruan Gazeta Metro.


Kastrati përmes një postimi në Facebook, ka thënë se ia ka blerë kryeministrit një batanije në Kuvend.

Postimi i plotë:

Miq,
une sot ja bleva Kurtit këtë batanije në “BABY SHOP” me ja jep në parlament, por më shkoj huq se PSD paska investuar më shumë se unë dhe ja paska vendos para Qeverisë disa batanije me dimensione shumë më të mëdha se e imja…nejse, me rëndësi është me pas me çka me u nxe ky djaloshi./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë