Loading…

Me rëndësi pamja: Deputeti i VV’së lëshon kamerën për ta shikuar veten si duket

  • 06/12/2021 | 13:30

Me rëndësi pamja: Deputeti i VV’së lëshon kamerën për ta shikuar veten si duket

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Alban Bajrami siç duket i kushton shumë vëmendje dukjes së tij.


Para seancës së sotme në Kuvend deputeti Bajrami është kapur duke u rregulluar, dhe për të qenë i sigurt ka lëshuar kamerën e laptopit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë