Loading…

Me setin e ri fotografik, Kim Kardashian ia kujton Kanye West se çfarë ka humbur

  • 12/06/2021 | 13:22

Me setin e ri fotografik, Kim Kardashian ia kujton Kanye West se çfarë ka humbur

Kim duket e parezistueshme në fotot e fundit.


Kim Kardashian mbetet një ndër emrat më të komentuar të shoubizit në mbarë botën.

Ylli televiziv, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, të realizuar për linjën e re të grimit të markës së saj “KKW Beauty”.

Bukuroshja mori poza joshëse e veshur me kostume të ndryshme, të cilat ia theksonin tiparet trupore asaj.

Kim shprehet e ngazëllyer për koleksionin e ri, ndërsa pret me padurim që klientët e saj t’i provojnë produktet.

Kujtojmë se derisa Kim ende është e deklaruar si beqare pas ndarjes nga Kanye West, ky i fundit ka zyrtarizuar lidhjen me Irina Shayk.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë