Loading…
Me siguri e mbani në mend Dona Zhurën? Shihni sa ka ndryshuar
  • 12/06/2018 | 16:40

Me siguri e mbani në mend Dona Zhurën? Shihni sa ka ndryshuar

Seriali brazilian, Kloni, ka qenë një ndër serialet më të mira që fitoi edhe zemrat e shqiptarëve.


Sigurisht, ishin edhe aktorët qe e bënë këtë serial aq të dëshirueshëm për ta ndjekur. Një ndër këto aktore është edhe Solange Couto e cila në këtë serial luante rolin e Dona Zhurës, një pronare lokali dhe nëna e Shandit.

Mirëpo, përkundër kalimit të shumë viteve që nga xhirimi i serialit, duke sikur vitet të mos kenë lënë fare gjurmë te aktorja. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë