Loading…

Me targat të rreme, Lamborghini 270,000$ (Foto/Video)

  • 16/12/2016 | 10:58

Me targat të rreme, Lamborghini 270,000$ (Foto/Video)

Për targat e rreme ishte arsyeja se një Lamborghini 270,000 dollarësh  u bë copa copa nga zyrtarët public në Taiwanese, transmeton gazetametroo.net.

Pasi kishin kaluar tre vjet nga ankesat, qeveria vendosi për prishjen e Lamburginit luksoz.Pronari i Lamborghini thuhet se është dikush me mbiemrin Lin, sipas “Focus Tajvan”.Pas një diskutimi 30 minuta të mërkurën, autoritetet urdhëruan të shkatërrojnë makinën në mënyrë që pjesët të mos shiten./ gazetametro.net

3b66cacb00000578-0-image-a-19_1481792268376-1

 

3b66cb0a00000578-0-image-a-21_1481792297626

3b66cb1100000578-0-image-a-20_1481792276133

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë