Loading…

Me të brendshme mbi tryezë: Naomi Campbell e dështon edhe njëherë se vitet janë thjesht numër

  • 26/11/2020 | 22:17

Me të brendshme mbi tryezë: Naomi Campbell e dështon edhe njëherë se vitet janë thjesht numër

Naomi Campbell e teproi me paraqitjen e fundit.


Modelja e njohur përshëndeti fansat me një fotografi provokuese, ku shfaqet gjysmë e zhveshur në tryezë.

Naomi ishte veshur në të brendshme të zeza, teksa u fotografua e shtrirë në tryezën e mbushur me ëmbëlsira.

“Urime festa e Falënderimeve të gjithëve”, ka shkruar ajo në postimin ku pranoi komente të shumta nga ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naomi Campbell (@naomi)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë