Loading…

Me veshje të ngushtë tregoi trupin në palestër, të pasmet në plan të parë

  • 03/05/2021 | 21:51

Me veshje të ngushtë tregoi trupin në palestër, të pasmet në plan të parë

Arta Elezaj është një ndër femrat më të dëshiruara të showbizit shqiptar.


Aktorja njihet gjithashtu edhe për linjat trupore për të cilat punon shumë në palestër ku edhe shpesh ndan pamje të tilla.

Së fundmi ajo ka publikuar disa pamje ku shihet se ushtrimet i kanë ndihmuar të ketë forma trupore mjaft joshëse.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë