Loading…

“Më vodhën 7 mijë e 600 euro”: Gruaja nga Ferizaj raporton hajnat në Polici

  • 17/06/2021 | 08:44

“Më vodhën 7 mijë e 600 euro”: Gruaja nga Ferizaj raporton hajnat në Polici

Një grua nga Ferizaj ka raportuar në Policinë e Kosovës një vjedhje të rëndë që është kryer në shtëpinë e saj, shkruan Gazeta Metro.


Ankuesja, ka treguar se persona të panjohur i janë vjedhur 7 mijë e 600 euro.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se persona të panjohur pasi kanë hapur me forcë dritaren e shtëpisë, janë futur brenda dhe aty kanë vjedhur para të gatshme. Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin”, ka njoftuar policia.

Është informuar edhe prokurori./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë