Loading…

Me xhipa në Gjakovë: Kurti vazhdon ta injoroj heshtjen zgjedhore, pas Bulliqit te Kusari

  • 13/11/2021 | 21:25

Me xhipa në Gjakovë: Kurti vazhdon ta injoroj heshtjen zgjedhore, pas Bulliqit te Kusari

Kryeministri Albin Kurti sot nuk e ka respektuar heshtjen zgjedhore.


Pasi vizitoi ditën qytetin e Podujevës, kryeministri Kurti sonte në mbrëmje ka qëndruar në qytetin e Gjakovës.

Në pamjet e publikuara, Kurti shihet duke zbritur nga xhipi i tij pikërisht tek vendi ku gjendet selia e Vetëvendosjes.

Ai më pas përshëndetet me qytetarët që kanë dalë për ta pritur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë