Loading…

Meda dhe futbolli shumë larg: Shikoni momentin kur vrapon 1 km në orë

  • 16/06/2019 | 18:57

Meda dhe futbolli shumë larg: Shikoni momentin kur vrapon 1 km në orë

Këngëtari Meda ishte ndër lojtarët në fushën e “Fadil Vokrrit” të shtunën, në kuadër të përballjes miqësore “Xhaka vs. Rashica”.

Në mesin e shumë momenteve që bënë të qeshin e brohorasin shikuesit e shumtë në stadium ishte edhe ai kur Meda në krahun e majtë pati mundësi të depërtonte në drejtim të golit, por për shkak të shpejtësisë të vogël ai nuk arriti të vazhdonte aksionin.

Njërin nga faullat e kësaj jave mund ta shihni më poshtë:

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë